IUCN) DÜNYA DOĞAYI KORUMA BİRLİĞİ TÜRKİYE ULUSAL KOMİTESİ TOPLANTIMIZI ANKARA DA GERÇEKLEŞTİRDİK.

IUCN) DÜNYA DOĞAYI KORUMA BİRLİĞİ 
TÜRKİYE ULUSAL KOMİTESİ TOPLANTIMIZI ANKARA DA GERÇEKLEŞTİRDİK.
Merkezi Cenevre de bulunan 180 ülkeden 1300 üyesi olan, Birliğiimizin de üyesi bulunduğu Dünyanın en büyük çevre örgütü (IUCN) Dünya Doğayı Koruma Birliği Türkiye Ulusal Komitesi 2019 yılı 1.Toplantısı Tarım ve Orman Bakanlığında yapıldı.
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü adına, Gen.Md.Yard. Sn: Muhammed ÇOLAK’ın başkanlığında toplanan Ulusal Komite Toplantısına, Doğa Koruma Daire Başkanı Sn: Fahrettin Ulu , Tarım ve Orman Bakanlığı DKMP Uzmanları, bizimle birlikte üye sıfatı ile, Tema Vakfı, Türkiye Tabiatını Koruma Derneği, Doğa Derneği, WWF Türkiye, Doğa Koruma Merkezi ve Orman Mühendisleri Odası Başkan veya temsilcileri katıldı. Doğa koruma ve çevre konusunda işbirliği olanaklarının geliştirilmesi ve diğer çevre sorunlarının görüşüldüğü toplantı çok yararlı geçti. Bu bağlamda Başkan ve Komite Üyelerimize teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.28.02.2019-Ankara

Dil Seçimi

Turkish Bulgarian Dutch English French German Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Swedish

Başkanın Mesajı

  • 1
  • 2

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  266 384 40 50
 266 384 40 50
 Soğanyemez Mh No:11/22 Edremit/Balıkesir

Sosyal Medya