ERGENE KÜLTÜR MERKEZİ ERGENE BELEDİYESİ’NE DEVREDİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 18 milyon TL bedelle Ergene ilçesine yaptırılan ve Sağlık Mahallesi’nde yer alan Ergene Kültür Merkezi düzenlenen tören ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ile Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel tarafından imza altına alınan protokol ile Ergene Belediyesi’ne devredildi.

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ’NDEN BİRSEN ÇELİK’E BÜYÜK ÖDÜL

Antalya’da düzenlenen ödül töreninde konuşma yapan Birsen Çelik, “Bu ödülü, ülkemizin dört bir yanında kamp kuran, 12 izci liderimiz ve 128 izcimizin çalışmaları ve her yıl Çambaşı mahallemizin Karagöl mevkiinde ülkemizin dört bir yanından gelen izcilerimizi büyük bir başarı ve misafirperverlikle ağırlamamız sayesinde aldık” dedi.

KÜÇÜKKUYU’DA YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda “Belediye ekiplerimizce; Mıhlı Mahallemizde Çaypazarı, Şarlak ve Anafartalar Caddeleri ve Tekir Sokak’ta asfaltlama çalışmaları, Gökçetepe Mahallesimizde Uluçınar Sokak’ta yol sıkıştırma çalışmaları tamamlanmış ve halkımızın hizmetine sunulmuştur. “Herşey Halkımız İçin Her Şey Küçükkuyu’muz İçin...” ” dedi.

ÇAN’DA HALKIN BAKKALI AÇILDI

Çan Belediye Başkanı Bülent ÖZ sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda “S.s. Çanakkale Üretim ve Pazarlama Kooperatifi tarafından üreticiyi ve üretimi destekleyen, kooperatifleşmenin önemini vurgulayan "Halkın Bakkalı" açılışı Çanakkaleli üreticilerimize hayırlı ve uğurlu olsun...” dedi.

BURHANİYE YENİ PİKNİK ALANIYLA YAZA MERHABA DİYOR

Burhaniye Belediyesi yaz sezonun başlamasıyla birlikte piknik alanlarını da faaliyete geçirmeye başladı. Geçen yıllarda bir adet olan piknik ve mesire alanını Burhaniye Belediyesi, bu sene 3’e çıkartarak vatandaşların kullanımına açtı.

ADİL KIRGÖZ BİSİKLETLİ KENTLER PROJESİ TOPLANTISINDA

 Dikili Belediye Başkanı Adil KIRGÖZ sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda “Belediyeler için bisikletli ulaşımın geliştirilmesine yönelik yol haritasının görüşüldüğü “Cities On Bike” - Bisikletli Kentler Projesi toplantısına katıldık.

UZUNKÖPRÜ'MÜZ İÇİN ÜRETİYORUZ

 Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem BECAN sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda “Uzunköprü'müz için üretmek, Uzunköprü'müze değer katmak, bu süreci yönetmek ve bunu sizlerle paylaşmak inanın benim için büyük bir gurur

BANDIRMA’DA YENİ PARK PROJELERİNİN YAPIMINDA SON AŞAMAYA GELİNDİ

Bandırma Belediyesi tarafından başlatılan Yeni Park Yapım çalışmalarında son aşamaya gelindi. Çalışmalar kapsamında Sunullah Mahallesinde yer alan Park çalışmasında kafe bölümü dışındaki tüm alanların yapımı tamamlandı. Belediye ekipleri 600 Evler, 100.Yıl ve Paşabayır Mahallelerinde devam eden park yapım çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

BAŞKAN ÖMER GÜNEL MASKE İHTİYACI OLAN ÇOCUKLARA HIZIR GİBİ YETİŞTİ

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Onkoloji, Hematoloji ve Gastroenteroloji bölümlerinde yatmakta olan çocuk hastaların maske ihtiyacı bulunduğunu öğrenmesi üzerine harekete geçerek 8 bini çocuklar için olmak üzere 10 bin maskeyi hastaneye bizzat ulaştırdı.

SARAY BELEDİYESİ HAVALAR ISININCA DA SOKAK HAYVALARINI UNUTMADI

Saray Belediye Başkanı Özgen ERKİŞ sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu iletisinde “İlçemizde bulunan sokak hayvanları için bu sıcak yaz günlerinde bir kap su, bir kap mama bırakmayı ihmal etmiyoruz. Sokaklarımızda bulunan yemek istasyonlarına sizler de mama ve su bırakabilirsiniz” dedi.

ÇERKEZKÖY’DE DURAKLARIMIZ MODERNİZE EDİLİYOR

Günlük hayatta işçi servislerinin ve vatandaşlarımızın yoğun bir şekilde kullandığı, yolcu hizmetlerinin temel unsurlarından biri olan duraklarımız, daha modern ve konforlu hale getiriliyor. 

Benzer Haberler

Başkanın Mesajı

  • 1
  • 2

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  266 384 40 50
 266 384 40 50
 Soğanyemez Mh No:11/22 Edremit/Balıkesir

Sosyal Medya